Forbetlink icon

100% do 400 pln

Obsługa strony
Strona internetowa forBet dzięki swojej prostocie od samego początku zachęca do działania. Szukanie niezbędnych do gry informacji odbywa się intuicyjnie. Strona nie jest przeładowana banerami, zakładkami i innymi informacjami. Utrzymana w stonowanej kolorystyce daje dużo komfortu z korzystania z serwisu.

Oferta i kursy
Szeroka oferta na wydarzenia sportowe i pozasportowe. Zakłady specjalne, e-sport i niszowe dyscypliny to porządny zestaw do gry. Kursy znajdziemy jednak bardziej atrakcyjne u innych bukmacherów. ForBET daje nam możliwość podglądu innych kuponów w „BETMARKECIE”, w którym możemy rozeznać się w co grają inni klienci bukmachera i po jakich kursach.

Bonusy i promocje
Bonus powitalny do 1200 zł do wykorzystania przy trzech depozytach i dodatkowe promocje jak „Ekstra Jackpot”, to jedyna oferta dla graczy. W porównaniu do reszty polskich bukmacherów, to mało. Szczegóły na stronie
https://www.iforbet.pl/podstrona/start-mistrzowski

Wersja mobilna (strona i aplikacja) 

forBET posiada przyjemną w obsłudze aplikację na iOS i Android oraz przyjemną wersję mobilną strony internetowej. W aplikacji mamy do dyspozycji matchtracker i dostęp do szybkich wpłat na konto gracza.

Obsługa klienta
Live chat oraz infolinia czynna w godz. 6-22. Solidnie.

 

Dodaj komentarz