Lvbetlink icon

100% do 1000 pln

Obsługa strony
Ciekawy design oraz dobra kolorystka strony internetowej. Wszystko co niezbędne do gry, jest w odpowiedni sposób podane klientowi bez potrzeby nadmiernego klikania. Łatwa i szybka rejestracja w serwisie. Wydarzenia live obsługiwane wieloma dodatkowymi statystykami i symulacją.

Oferta i kursy
Oferta LV Bet jest bardzo rozbudowana i spełni wymagania najbardziej wymagających graczy. Najpopularniejsze dyscypliny, e-sport i zakłady specjalne oraz sporty wirtualne. Wszystko z bardzo atrakcyjnymi kursami. W LV Bet marża jest niższa niż u konkurencji, co również zachęca do gry u tego bukmachera. Współczynniki na wydarzenia live to kolejna pozytywna strona gry w LV Bet.

Bonusy i promocje
1500 zł bonusu od depozytu to najwyższa oferta na rynku. Co prawda dzieli się to na dwie wpłaty, ale nie zmienia to faktu, że u innych bukmacherów tak wysokiego bonusu nie ma. Do bonusu powitalnego LV Bet proponuje szereg dodatkowych promocji i bonusów, co powoduje, że ta oferta jest bardzo atrakcyjna.

Szczegóły tutaj
https://lvbet.pl/promocje

Wersja mobilna (strona i aplikacja)
Od niedawna LV Bet oddał klientom aplikację mobilną. Świeży produkt potrafi się co prawda czasem zawiesić, ale całościowo jest to bardzo dobry produkt z funkcjonalnościami pomagającymi w bieżącej grze. Symulacje live, statystyki i krótki czas od zawarcia zakładu, do jego finalizacji w postaci kuponu ma znaczenie zwłaszcza przy grze live.

Obsługa klienta
Live chat 24h to propozycja, której nie mają w ofercie inni bukmacherzy. Jest też tradycyjny formularz kontaktowy oraz dział FAQ. LV Bet nie daje nam tylko możliwości rozmowy telefonicznej z konsultantem.

 

Dodaj komentarz