Totoloteklink icon

20 pln za darmo

Obsługa strony

Dość krzykliwa strona internetowa, co wynika również po prostu z kolorystyki logotypu bukmachera. Po chwili chaosu i konieczności zorientowania się co jest gdzie, korzystanie ze strony jest łatwe. Opcje czytelne, a bannery łatwo pomogą nam w dojściu do bonusów i innych promocji. Na ekranie głównym ładuje nam się od razu symulacja live z najbardziej interesującego wydarzenia w danej chwili, co też wizualnie zachęca do gry.

Oferta i kursy

Najważniejsza w ofercie Totolotka jest możliwość gry z kompensacją podatku. Bukmacher proponuje wygrane o 14% większe, co oczywiście odnosi się do opodatkowania. Obecnie jedyna taka oferta na rynku. Kursy i liczba wydarzeń stoi na wysokim poziomie zarówno pre-match jak i live, jednak da się zauważyć wysoką marżę. Bukmacher umożliwia nam szeroką gamę zakładów na najważniejsze wydarzenia.

Bonusy i promocje

Bonus powitalny 1000 zł + 20 zł freebet to jedna z najatrakcyjniejszych ofert bukmacherskich na rynku. Do tego wspomniana wcześniej promocja +14% w ramach „Gram Grubo” i kilka innych promocji, które wyglądają na TOP ofert da klienta na polskim rynku. Więcej o bonusach w Totolotku dowiesz się z tutaj.

Wersja mobilna (strona i aplikacja)

Wersja mobilna strony jak i aplikacja to kolejny plus po stronie Totolotka. Nic się nie zawiesza, dostępne są wszystkie funkcje i w komfortowy sposób pozwala nam to na korzystanie z całego dobrodziejstwa jakie daje nam Totolotek.

Obsługa klienta

Live chat, adres mailowy i linia telefoniczna, to trzy sposoby w jakie możemy skontaktować się z
obsługą klienta. Nic więcej nie potrzeba oprócz dostępności 24h, której Totolotek nam niestety nie
da.

 

Dodaj komentarz