Wielkie otwarcie Winners Sports Bar we Wrocławiu!

Firma forBet Zakłady Bukmacherskie ma zaszczyt zaprosić wszystkich kibiców na otwarcie Winners Sports Bar, który będzie jednocześnie oficjalnym pubem Śląska Wrocław! Inauguracyjna impreza odbędzie się we wtorek 2 października o godzinie 18!

W programie wiele atrakcji! Kibice będą mogli śledzić zmagania najlepszych drużyn w Lidze Mistrzów, a na miejscu czeka na nich poczęstunek i piwo za darmo do godziny 20! Swoją obecnością otwarcie uświetnią piłkarze pierwszej drużyny Śląska Wrocław. W trakcie wieczoru organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników liczne gry i konkursy z nagrodami!

W Winners Sports Barze znajdziecie terminale forBET, na których będziecie mogli obstawiać zakłady przedmeczowe, zakłady live oraz zakłady na sporty wirtualne. W czasie otwarcia pubu czekać na Was będą nasze hostessy, które zaprezentują Wam możliwości terminali forBET.

Winners Sports Bar to miejsce dla każdego fana sportu, który razem z innymi kibicami chce w świetnej atmosferze przeżywać największe sportowe emocje. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Adres nowego lokalu Winners Sports Bar

Winners Sports Bar – ul. Ofiar Oświęcimskich 36 Wrocław