Bonus powitalny– oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Aby skorzystać należy najpierw zarejestrować konto i dokonać pierwszej wpłaty. Wówczas otrzymamy bonus odpowiedni do oferty.

Bukmacherzy zwykle oferują 3 rodzaje bonusów powitalnych:

Od depozytu– jest to najbardziej popularny bonus, a jego wysokość zależy od twojej pierwszej wpłaty. Może sięgnąć nawet kilkuset procent. Możliwość wypłaty wygranej z tych środków uzależniona jest najczęściej od obrotu wpłaconej kwoty. U niektórych bukmacherów bonus powitalny działa przy wpłacie dwóch, a nawet trzech kolejnych depozytów.

Cashback, czyli „zakład bez ryzyka”. Bukmacher daje nam możliwość gry na bonusowych środkach za określoną część naszego depozytu i gwarantuje zwrot nawet do 100% środków, w przypadku niepowodzenia przy pierwszym postawionym kuponie.

Freebet – darmowy zakład. Po rejestracji i pierwszej wpłacie, klient otrzymuje określoną kwotę bonusu na pierwszy zakład. Realna kwota jaka z takiej wygranej może trafić o nas na konto to zwykle kwota netto. Jeśli przegramy nasz darmowy zakład, nic nie tracimy poza kwotą bonusu.

Stałe promocje dla klientów

Poza bonusami powitalnymi, bukmacherzy oferują okazjonalne promocje dla stałych graczy. Czasem przy okazji innych imprez sportowych, a czasem po prostu po to by utrzymać ruch na koncie klienta.

Wśród nich można wyróżnić bardzo ciekawy na przykład za posiadanie karnetu na mecze danego zespołu sponsorowanego przez bukmachera (LV BET), jak i możliwość gry „bez podatku”, który przy spełnieniu odpowiednich warunków pokryje za nas bukmacher(Totolotek). „Ekstra Jackpot” (forBET), Mistrzostwa Typerów(Fortuna), to kolejne z promocji, którymi kuszą firmy. Należy zawsze dokładnie zapoznać się z warunkami uczestnictwa w tych promocjach oraz z warunkami wypłaty wygranej. Najlepiej zrobić to poprzez kontakt z konsultantem online u danego bukmachera. U kilku bukmacherów w Polsce mamy też do dyspozycji programy lojalnościowe, w których uzyskujemy nagrody za kolejne postawione kupony.

Dodaj komentarz