eTotolink icon

100% do 500 pln

Obsługa strony
Odświeżona wersja strony internetowej nie jest męcząca dla oka i w łatwy sposób nawiguje nas po niej. Czytelne zakładki ułatwiają znalezienie interesującej nas treści, czyli zakładów i promocji. Jednym słowem, nie jest przeładowana informacjami.

Oferta i kursy
Ponad 30 dostępnych dyscyplin, w tym e-sport pozwoli na szeroki wybór zdarzeń o gry. Kursy nie zawsze jednak spełnią nasze oczekiwania. Czasami bukmacher idzie po linii najmniejszego oporu i odnosimy wrażenie, że nie w każdej dyscyplinie dysponuje analitykami z odpowiednią wiedzą. Kursy na najbardziej popularne dyscypliny są dobrze opracowane.

Bonusy i promocje
eTOTO oferuje nam dużo bieżących promocji i dwa proste mechanizmy na start. Są to bonus startowy do 500 zł i zakład bez ryzyka do 100 zł. Zgodnie z prawdą nazwano je odpowiednio „grą ofensywną” i „grą defensywną”. Ta druga opcja, to ciekawe rozwiązanie nieobwarowane żadnymi „gwiazdkami” i skomplikowanymi regulaminami. Nic tylko wejść i grać. Więcej szczegółów na temat tego bonusu eToto znajdziesz tutaj.

Wersja mobilna (strona i aplikacja)
Etoto jeszcze nie posiada aplikacji ani na iOS ani na Android. Wydaje się, że to kolejny, ważny etap rozwoju przed którym stoi ten bukmacher. Jest oczywiście mobilna wersja strony, która daje nadzieję, że aplikacja będzie udana, ponieważ wiele funkcjonalności działa tak jak trzeba. Są zakłady live, są wizualizacje i statystyki. Bukmacher zachęca do korzystania z mobilnej wersji strony, poprzez możliwość skorzystania z dedykowanych promocji na tę platformę.

Obsługa klienta
W porównaniu do konkurencji, eTOTO nie daje wiele możliwości kontaktu z działem obsługi klienta. Live chat w godzinach 9-22 i e-mail kontaktowy, to na dzisiaj zbyt mało do pełnej obsługi, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiele uwag klientów do działań bukmachera. Jest oczywiście FAQ na stronie internetowej, ale jest dość „kieszonkowy” i czasem może być konieczna rozmowa z konsultantem.

 

Dodaj komentarz