Fortunalink icon

100% do 400 pln

Obsługa strony
Na ekranie atakuje nas od początku za dużo informacji odciągając nas od decyzji o podjęciu gry. Znajduje się na niej zbyt wiele elementów, które spokojnie można by ukryć pod zakładką lub w innej formie na podstronach. Po wejściu do Strefy Kibica mamy dostęp do jednego z najbardziej rozbudowanych na rynku, działów z merytoryczną pomocą dla gracza ze strony ekspertów i analityków bukmachera.

Oferta i kursy
Jedna z największych ofert na rynku sięgająca nawet kilku lig w głąb, w danym kraju. E-sport, baseball, hokej, siatkówka to oferta którą mamy oczywiście i u innych bukmacherów, ale trzeba przyznać że Fortuna wchodzi w każdą z nich nieco głębiej niż większość konkurencji. Są również dostępne wirtualne sporty.

Bonusy i promocje
Bonus powitalny 400 zł, zakład bez ryzyka do 100 zł, to dwa powitalne bonusy od Fortuny. Gracze mają do dyspozycji Mistrzostwa Typerów i program lojalnościowy. Szczegóły na www.efortuna.pl

Wersja mobilna (strona i aplikacja)
Aplikacja to miła odmiana w stosunku do strony internetowej. Czytelna, prosta w obsłudze, z wieloma dodatkowymi funkcjami, które nie zawsze znajdziemy u konkurencji.

Obsługa klienta
Live chat formularz kontaktowy i FAQ. W ten sposób musimy sobie radzić w przypadku pytań i wątpliwości. Nie ma infolinii, co dziwi u międzynarodowego operatora.

 

Dodaj komentarz